Menu Zavrieť

Prístupové systémy

Systémy na kontrolu vstupu

Prístupové a dochádzkové systémy od zabezpečia elektronické otváranie dverí a jednoduché spracovanie dochádzky s overovaním užívateľa pomocou RFID karty, alebo biometrických údajov. Prístupové systémy je možné rozšíriť aj o moduly na rozpoznávanie tváre a kontroléry pre ovládanie výťahov.

Otváranie dverí QR kódom

Moderná kontrola prístupov

Zabezpečte bezpečnosť firmy modernou technikou. Komplexné riadenie bezpečnosti budov podľa STN EN 60839-11-1 a NBÚ od najmenších až po najvyššie riziká.

 • Sledovanie prítomnosti osôb v zónach
 • Ovládanie zámkov dverí bez kľúčov
 • Riadenie výťahov
 • Prihlasovanie sa k strojom a výrobným linkám
 • Časové módy a výnimky prístupov osôb, anti passback
 • Náhodná kontrola osôb na recepciách
 • Rozhranie na grafickej nadstavbe C4, ALVIS
 • Prepojenie s EPS

Prístupové systémy pre komerčné objekty

Prístupový systém úspešne nahrádza klasické kľúče tam, kde je nutné zabezpečiť vstup do budovy, skladu,  miestnosti, objektu identifikačným systémom. Systém rozpozná zamestnanca ihneď po priložení karty, alebo na základe jeho biometrických údajov k prístupovému terminálu umiestnenému na viditeľnom mieste, najlepšie pri vstupe. Pri použití identifikačného systému už nie je potrebné nosiť so sebou kľúče. Nemôže nastať situácia,  že by bola vytvorená kópia kľúča a tým neoprávnený vstup. Systém umožňuje jednoducho nastaviť prístupy každého zamestnanca samostatne a to pomocou prehľadného a intuitívneho prístupového rozhrania. Dômyselným riešením sú aj tzv. časové okná, ktoré umožňujú nastaviť časové rozmedzie, pre ktoré platia príslušné prístupové práva.

Kancelárie Sklad
Majiteľ firmy neobmedzený prístup 8.00 - 16.00
Obchodníci 8.00 - 18.00 bez prístupu
Skladník bez prístupu 8:00 - 16:00

Na príklade vidíme možnosti nastavenia systému podľa požiadaviek zákazníka. Vzhľadom na to, že napr. pracovníci skladu majú hmotnú zodpovednosť za zverený tovar, tak aj prístupové práva majiteľa firmy môžu byť obmedzené napríklad len na vstup počas pracovnej doby, alebo počas prítomnosti skladníka. Celý prístupový systém je možné samozrejme spárovať s kamerovým systémom.

kamerove systemy
kamerove systemy

Kamerové systémy by mali slúžiť predovšetkým na ochranu majetku a osôb. Okrem reálnej funkčnosti inštalácia kamerového systému prináša aj druhotný - psychologický efekt. Reálne skúsenosti našich zákazníkov potvrdzujú, že už samotná inštalácia kamerového systému výrazne znížila kriminalitu, či naopak zvýšila disciplínu na pracovisku.

Funkcie kamerového systému

 • online monitoring - jednoduchý prístup k živému náhľadu, či záznamom prostredníctvom mobilného telefónu, alebo počítača
 • integrácia kamerového systému do domácej automatizácie, či zabezpečovacieho systému

Vlastnosti kamerových systémov

 • bežné rozlíšenie kamier až do 12 Mpx, kamery s rozlíšením 4 MPx sú dnes minimálnym štandardom
 • kamery s faremným nočným videním a pokročilými analytickými funkciami ako napríklad prekročenie virtuálnej čiary, počítanie ľudí, vozidiel, rozlíšenie tváre ..
 • možnosť ukladania na záznamové zariadenie, u menších inštalácii na vstavanú SD kartu

Dopyt na prístupové systémy

Ak potrebujete ďalšie informácie o kamerových systémoch, prípadne potrebujete vypracovať nezáväznú cenovú ponuku napíšte nám.

  Druh inštalácie

  Počet dverí / vstupov

  Vaše meno (povinné)

  Mesto, obec (povinné)

  Váš telefón (povinné)

  Váš email (povinné)

  Mám záujem o :

  Vaša správa


  Call Now Button