Menu Zavrieť

Prístupové systémy pre firmy

Prístupový a dochádzkový systém od výrobcu ENTRY  zabezpečí elektronické otváranie dverí a jednoduché spracovanie dochádzky s overovaním užívateľa pomocou RFID karty, alebo biometrických údajov. Prístupové systémy je možné rozšíriť aj o moduly na rozpoznávanie tváre a kontroléry pre ovládanie výťahov.

Využitie prístupových systémov v praxi

Prístupový systém ENTRY úspešne nahrádza klasické kľúče tam, kde je nutné zabezpečiť vstup do budovy, skladu,  miestnosti, objektu identifikačným systémom. Systém rozpozná zamestnanca ihneď po priložení karty, alebo na základe jeho biometrických údajov k prístupovému terminálu umiestnenému na viditeľnom mieste, najlepšie pri vstupe. Pri použití identifikačného systému Entry už nie je potrebné nosiť so sebou kľúče. Nemôže nastať situácia,  že by bola vytvorená kópia kľúča a tým neoprávnený vstup. Systém Entry umožňuje jednoducho nastaviť prístupy každého zamestnanca samostatne a to pomocou prehľadného a intuitívneho prístupového rozhrania. Dômyselným riešením sú aj tzv. časové okná, ktoré umožňujú nastaviť časové rozmedzie, pre ktoré platia príslušné prístupové práva.

 

 

Kancelárie Sklad
Majiteľ firmy neobmedzený prístup 8.00 – 16.00
Obchodníci 8.00 – 18.00 bez prístupu
Skladník bez prístupu 8:00 – 16:00

Na príklade vidíme možnosti nastavenia systému podľa požiadaviek zákazníka. Vzhľadom na to, že napr. pracovníci skladu majú hmotnú zodpovednosť za zverený tovar, tak aj prístupové práva majiteľa firmy môžu byť obmedzené napríklad len na vstup počas pracovnej doby, alebo počas prítomnosti skladníka. Celý prístupový systém je možné samozrejme spojiť  s kamerovým systémom.

Dopyt na prístupové systémy

  Druh inštalácie

  Počet dverí / vstupov

  Vaše meno (povinné)

  Mesto, obec (povinné)

  Váš telefón (povinné)

  Váš email (povinné)

  Mám záujem o :

  Vaša správa


  Call Now Button