Menu Zavrieť

Inteligentná inštalácia = bezpečný domov

Smart home nie je luxus ani výsada budúcnosti

Pod pojmom smarthome, alebo inteligentná inštalácia si netreba predstavovať zábery zo sci-fi filmov. Inteligentná inštalácia vám neuvarí kávu, nevezme Vás na golf ani Vám nepripraví deti na štúdium na vysokej škole. Inteligentná inštalácia má za úlohu zjednodušiť Vám život a ušetriť peniaze.

Čo dokáže dobre nakonfigurovaná smart inštalácia

Požiadavky na smart inštaláciu

Inteligentná inštalácia nepatrí len do novostavby, ponúkame aj riešenia pre staršie domy. Čiastočne je možné využiť stávajúce siete, ak je problém s kabelážou v ponuke je množstvo bezdrôtových zariadení. Od vypínačov, cez pohybové čidlá až po rôzne detektory.

Čo obsahuje takáto inštalácia inštalácia

Srdcom inteligentnej inštalácie je riadiaca jednotka. Tá sa inštaluje do rozvodnej skrine, v závislosti na počte zariadení sa dá táto riadiaca jednotka ďalej rozširovať. Ovládanie a nastavovanie je veľmi jednoduché pomocou počítača alebo mobilnej aplikácie. Našim cieľom je samozrejme zoptimalizovať inštaláciu tak aby ste museli do nastavení zasahovať čo najmenej. Dom má slúžiť Vám, nie naopak.

Koľko stojí inteligentná elektroinštalácia

Hlavne v prípade novostavby je veľmi dôležitá príprava a projekt. Pokiaľ začnete inštaláciu riešiť ešte pred samotným naťahovaním kabeláže, tak náklady sú len mierne vyššie oproti štandardnej inštalácii. Úplne ideálne je inštaláciu riešiť ešte v stave projektu. Ďalej je to samozrejme na Vás aký komfort bývania si chcete dopriať. Pošlite nám dopytový formulár a my sa pokúsime navrhnúť Vám optimálne riešenie.

Rýchly dopyt

  Spôsob inštalácie

  Vaše meno (povinné)

  Mesto, obec (povinné)

  Váš telefón (povinné)

  Váš email (povinné)

  Mám záujem o :

  Vaša správa  Call Now Button