Menu Zavrieť

Otázky a odpovede

Môžem nainštalovať domový vrátnik na stávajúcu kabeláž ?

Je to samozrejme limitované stavom kabeláže. U klasických audiosystémov to ide v zásade bez problémov. Pri videosystémoch odporúčame jednoznačne realizovať minimálne hlavnú zbernicu novým káblom – spĺňajúcim parametre pre prenos videosignálu. Odbočky do bytov už potom fungujú väčšinou bez problémov aj po starej kabeláži, takže nie je potrebné žiadne vŕtanie, či sekanie.

V našom vchode bývajú rôzne generácie. Najmä tá mladšia je otvorená novým technológiam a má záujem o videotelefóny. Toto riešenie je však dosť finančne nákladné a nie každý si môže videotelefón dovoliť.

V tomto prípade je ideálne riešenie kombinovaný – hybridný systém. Dverná jednotka má osadenú kameru a v základnej ponuke sú vo všetkých bytoch klasické audiotelefóny. Kto má záujem o videotelefón priplatí si podľa zvoleného modelu. Celkové náklady na inštaláciu sú len mierne vyššie oproti klasickému audiovrátniku. Tu sú informácie o zmiešanom systéme audio-video

Je súčasťou dodávky aj systém na otváranie dverí kartičkami, alebo bezkontaktnými kľúčenkami ?

S týmto kalkulujeme prakticky pri každej cenovej ponuke. Videovrátniky easydoor majú túto fuknkciu dokonca zabudovanú v štandardnom dvernom table.

Call Now Button