Menu Zavrieť

Audiovrátniky

Audiovrátniky od firmy Avesys

V ponuke máme audiovrátniky od výrobcov Easydoor a Comelit, s cenovým rozpätím od ekonomických modelov pre menej náročných zákazníkov od firmy Easydoor, až po novinky IP riešení od firmy Comelit.  Vďaka modulárnemu systému sa dajú nakonfigurovať podľa    požiadaviek  zákazníka. Veľkou výhodou je inštalácia na pôvodnom vedení, bez sekania, či ťahania nových káblov.

 

 

Klasické domové audiovrátniky

Audiovrátniky majú stále svoje miesto na trhu a to aj napriek technologickému vývoju a cenovej dostupnosti  domových vrátnikov s videokamerou. Okrem cenového rozdielu sú argumentom pre inštaláciu audiovrátnika aj nižšie nároky na kabeláž. Audiovrátnik sa dá vo väčšine prípadov bez problémov nainštalovať aj na pôvodný rozvod. Audiovrátnik je možné rozšíriť o systém bezkľúčového otvárania dverí. Túto funkcionalitu väčšinou ponúkame už v základnej konfigurácii.

IP audiovrátniky

Alternatívou ku klasickému analógovému audiovrátniku je IP systém. V súčasnosti je to najprogresívnejšia technológia, jej najväčšou výhodou je možnosť prístupu a konfigurácie cez klasickú počítačovú sieť. IP audiovrátniky sa inštalujú na ethernetové káble.

Vlastnosti audiovrátnikov

Audiovrátnik COMELIT v Novom Meste nad Váhom

 • možnosť zlúčenia viacerých zvončekových tabiel do jedného systému
 • možnosť inštalácie až pre 240 bytových jednotiek
 • v každom byte môže byť inštalovaných  niekoľko telefónov
 • otváranie dverí bezkontaktnými RFID kartami a kľúčenkami

Cena audiovrátnika je závislá od použitej technológie, počtu bytov a náročnosti inštalácie, orientačne sa cena pohybuje od cca 80 – 100€ vrátane inštalácie.

Inštalácia audiovrátnika v štandardnom bytovom dome ( 6-16 bytov ) trvá 1-2 dni, samotná inštalácia v byte trvá 20-30 minút. Každá inštalácia je však špecifická a tento čas je len orientačný.

Dopyt na audiovrátniky

  Prevedenie
  Druh inštalácie

  Počet vchodov

  Počet bytov

  Vaše meno (povinné)

  Mesto, obec (povinné)

  Váš telefón (povinné)

  Váš email (povinné)

  Mám záujem o :

  Vaša správa


  Call Now Button