Menu Zavrieť

Domový vrátnik audio-video

Toto riešenie je finančne výhodné. V systéme je nainštalovaná dverná jednotka s kamerou. V základnej výbave sú audiotelefóny a každá bytová jednotka má možnosť inštalácie namiesto klasického telefónu videotelefón, alebo videomonitor.

Videovrátnik takmer za cenu audiovrátnika

Najväčšiu položku v kalkulácii videovrátnika tvoria takmer vždy videotelefóny. Videotelefóny sú cenovo náročnejšie ako klasické telefóny. Ich cena sa pohybuje od 200 € a viac. Cena inštalácie je pri audiotelefóne a videotelefóne rovnaká, takže pri mierne vyššej investícii do dvernej jednotky získa zákazník systém pripravený na inštaláciu videotelefónov.

Koľko stojí zmiešaný systém domového vrátnika ?

Na túto alternatívu sú pripravení všetci výrobcovia z nášho portfólia. Kombinovaný systém domového vrátnika audio-video vieme dodať od firmy Comelit, Easydoor, ako aj IP riešenie od firmy Dahua. Priemerná cena  na jeden byt začína od 120 € vrátanie inštalácie a DPH.

Technické riešenie zmiešaného domového vrátnika

Technicky je inštalácia vrátnika takmer rovnaká ako inštalácia audiovrátnika. Pre videosystém je potrebná špeciálna dverná jednotka a distribútor videosignálu. Pre bezproblémový prenos videosignálu na stávajúcich rozvodoch doporučujeme nainštalovať hlavnú zbernicu a dvojvodičový kábel ( čo predstavuje minimálnu investíciu ).

Tento model vrátnika je možné rozšíriť aj o systém bezkľúčového otvárania dverí. Videodverné jednotky od výrobcu Easydoor majú zabudovanú čítačku bezkontaktných kariet už v základnom paneli.

Inštalácia vrátnika v štandardnom bytovom dome ( 6-16 bytov ) trvá 1-2 dni, samotná inštalácia v byte trvá 20-30 minút. Každá inštalácia je však špecifická a tento čas je len orientačný.

 

Dopyt na domový vrátnik

Prevedenie
Druh inštalácie

Počet vchodov

Počet bytov

Vaše meno (povinné)

Mesto, obec (povinné)

Váš telefón (povinné)

Váš email (povinné)

Mám záujem o :

Vaša správa


Call Now Button