Menu Zavrieť

ENTRY

Entry zabezpečuje komplexné riešenie vstupov do budov, skladov, výrobných hál s možnosťou evidencie dochádzky, stavovacích systémov, turniketov.

Prístupový systém Entry

Entry zabezpečuje elektronické otváranie dverí pomocou čipu, alebo odtlačkov prstov s kamerovým záznamom.

Dochádzkový systém Entry

Entry zabezpečuje evidenciu dochádzky zamestnancov s prepojením na personálne oddelenie pre spracovanie odpracovaných hodín, čerpania dovolenky, nadčasov, PN s neobmedzeným počtom PC inštalácií. Identifikácia je pomocou RFID čítačky, alebo biometriou. Zabudovaná kamera umožňuje dodatočné overenie identifikácie zamestnanca.

Stravovací systém Entry

Entry zabezpečuje výdaj a objednávky stravy bez stravných lístkov v zariadeniach hromadného stravovania. Identifikácia stravníka prebieha čítačkou RFID. Databáza poskytuje podklady pre štatistiku objednaných a vydaných jedál a tým uľahčuje chod prevádzky stravovacích zariadení.

Turnikety Entry

Entry zabezpečuje riadenie prístupu pre priechod osôb s jednostranným alebo obojstranným vstupom/výstupom. Riadiacu elektroniku je možné ovládať aj diaľkovo. Možnosť výberu turniketov s poloautomatickým, alebo automatickým mechanizmom a max. kapacitou prechodov 48/96 osôb.

Call Now Button