Menu Zavrieť

Brány na mieru a pohony brán

Posuvné a krídlové brány, pohony brán

V našej ponuke nájdete aj posuvné a krídlové brány. Všetky naše brány sú vyrábané na mieru z ocele, alebo nehrdzavejúcej ocele. 

Ponúkame riešenie pre všetky typy brán - posuvné aj krídlové. Pre otvorenie vjazdovej alebo garážovej brány dnes už nepotrebujete opúšťať automobil, ani hľadať diaľkový ovládač. S aktivovanou funkciou geolokácie systém rozpozná, že sa blížite domov, a brána sa otvorí automaticky sama. Alebo si nastavte scenár a jedným kliknutím sa otvorí brána a rozsvieti sa osvetlenie pred domom alebo garážou. Všetko bez kľúča či ovládača.

Posuvné brány

Tento typ brány na koľajnici je vhodný do miest, kde nie je priestor pre krídlovú bránu alebo dostatočný bočný priestor pre samonosnú bránu. Posuvná brána šetrí miesto, možno zaparkovať tesne vedľa nej. Systém posuvnej brány využíva spodné koľajnice, po ktorých sa pohybuje rám brány.

Krídlové brány

Možno použiť jedno, alebo dve krídla a využijete ju tam, kde je dostatok priestoru. Naše pohony sú kompatibilné s čidlami (infrazávorami), takže sa nemusíte báť, že brána pri zatváraní zraní vašu ratolesť alebo štvornohého miláčika.

Napíšte nám

  Druh brány

  Motorický pohon
  ánonie
  Vaše meno (povinné)

  Mesto, obec (povinné)

  Váš telefón (povinné)

  Váš email (povinné)

  Mám záujem o :

  Vaša správa


  Call Now Button