Menu Zavrieť

Úsporné LED osvetlenie

Senzorové svietidlá

Osvetlenie spoločných priestorov bytového domu je významnou položkou vo vyúčtovaní spoločných nákladov. Schodiskové automaty sú často poruchové a neefektívne, žiarovky sú doslova žrútmi energie. So zápalkami v spínačoch osvetlenia sa už stretol asi každý, výsledkom je často celonočné svietenie v celom vchode.

Výmena tohto systému za energeticky úsporné LED svietidlá spínané pohybovými senzormi tieto neduhy eliminuje a okamžite sa výrazne prejaví na účtoch za spoločnú energiu.

Inštalácia senzorových svietidiel

Je to najefektívnejšia metóda ako ušetriť financie. Poruchové schodiskové automaty sú v tomto prípade vyradené z prevádzky a o celý komfort sa postarajú samotné LED svietidlá. Každé svietidlo má svoj senzor pohybu, spínače osvetlenia sú takisto vyradené. Citlivosť spínania senzorov a dĺžku svietenia je samozrejme možné nastaviť pre každé svietidlo individuálne.

Čo sa týka farmy svetla a intenzity, LED svietidlá je možné dodať vo viacerých variantách. Uprednostňujeme príjemnú dennú bielu farbu svetla (cca 4500K), je však možné dodať aj svietidlá s teplejšími, či studenšími tómni.

Prínos senzorových LED svietidiel

 • už len výmena klasickej žiarovky za úsporné LED svietidlo prináša výraznú úsporu na energii, naviac sa vždy spína len konkrétne svietidlo, nie celá stupačka.
 • LED svietidlá majú okrem toho mimoriadne vysokú životnosť, takže zmiznú problémy s neosvetlenými časťami schodišťa a odpadne potreba dokupovania a výmeny vypálených, či odcudzených žiaroviek

Ak chcete aj vy ušetriť až 80% nákladov na energii za spoločné osvetlenia vyplnťe formulár a vypracujeme Vám nezáväznú kalkuláciu

Dopyt na senzorové osvetlenie

  Počet svietidiel

  Vaše meno (povinné)

  Mesto, obec (povinné)

  Váš telefón (povinné)

  Váš email (povinné)

  Mám záujem o :

  Vaša správa   

  Call Now Button