Menu Zavrieť

Otváranie dverí pomocou QR kódu

Otváranie QR kódom – ideálne riešenie pre časovo obmedzené vstupy

Otváranie dverí pomocou QR kódu je spôsob ako jednoducho a pritom efektívne riadiť prístup osôb do budovy alebo miestnosti. Niekoľkodenný prístup pre hostí ubytovaných v penzióne, alebo efektívny spôsob ako klientom fitness centra udeliť určitý počet vstupov a pritom so všetkými komunikovať prostredníctvom e-mailu. Jednoduché riešenie, ktoré je vďaka využitiu QR kódov spoľahlivé, užívateľsky príjemné a navyše s minimálnymi nárokmi na údržbu.

A funguje otváranie pomocou QR kódu

Obsluha systému sa najskôr rozhodne, či návštevníkovi udelí prístup vymedzený časovým rozpätím alebo počtom vstupov (prechodov) a kam umožní návštevníkovi vstup. Zvolené parametre následne zadá do softvéru z ktorého budú odoslané inštrukcie do prístupových kontrolérov a e-mail obsahujúci „kľúčový“ QR kód pre budúceho návštevníka. Pre prípadnú spätnú kontrolu je v softvéri k dispozícii prehľadná evidencia vydaných QR kódov.

Kľúčovým prvkom systému je softvér, ktorý komunikuje priamo s prístupovými kontrolérmi Entry. Prostredníctvom štandardnej počítačovej siete ich možno pripojiť prakticky neobmedzený počet.Čítačky QR a čiarových kódov sú pripojené ku kontrolérom a komunikujú s nimi cez protokol Wiegand 26. V prípade potreby môžu byť do systému jednoducho integrované aj štandarné čítačky RFID, či biometrické čítačky.

Celý systém je navyše možné prostredníctvom softvéru EDO rozšíriť o spracovanie dochádzky, napríklad pre zamestnancov.

Požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku

  Druh inštalácie

  Počet dverí / vstupov

  Vaše meno (povinné)

  Mesto, obec (povinné)

  Váš telefón (povinné)

  Váš email (povinné)

  Mám záujem o :

  Vaša správa


  Call Now Button