Menu Zavrieť

Obchôdzkové systémy ORWELL

ORWELL, obchôdzkové guard systémy určené pre kontrolu výkonu strážnej a obchôdzkovej služby s možnosťou zberu údajov pochôdzkových bodov kontaktnou Dallas technológiou alebo RFID s online prenosom dát na dispečing.

Kontaktné čítačky pre obchôdzkové systémy

Kompaktná čítačka obchôdzkových bodov s čipom Dallas s nabíjaciou základňou sa dá pripojiť cez USB k PC a tvorí tak ucelený systém pre kontrolu činnosti strážnikov. Počet obchôdzkových bodov je limitovaný len kapacitou pamäte čítačky (7200 záznamov). Softvér pre správu systému je súčasťou dodávky.  Obchôdzkové body sa tak dajú flexibilne upravovať, pridávať či odoberať. Kontaktný obchôdzkový systém je najjednoduchšie a najefektívnejšie riešenie pre kontrolu strážnikov.

Bezkontaktné online čítačky pre obchôdzkové systémy

V našej ponuke sú aj online obchôdzkové systémy. To znamená, že činnosť obchôdzkárov je možné kontrolovať v reálnom čase – cez internet. Bezkontaktná RFID čítačka obchôdzkových bodov RF 5000 sa dá prepojiť so systémom cez USB, ale má zabudovaný aj slot pre SIM kartu a informácie o obchôdzkových bodoch sa dajú odosielať online prostredníctvom mobilnej siete. Čítačka RF 5000 má robustné vodeodolné pogumované ABS púzdro a je vybavená tlačidlom panic – pre spustenie poplachu.

Príklad inštalácie obchôdzkového systému

Call Now Button