Menu Zavrieť

Nové wifi videotelefóny od Comelitu

Comelit KITVISTO/C inštalačná sada video vrátnika VISTO

VISTO Wi-Fi inštalačná sada, od tradičného výrobcu Comelit, obsahuje jednu dvernú video jednotku s jedným tlačidlom a jeden vnútorný bezdrátový zvonček. Pomocou voľne stiahnuteľné aplikácie možno zdieľať až na štyri mobilné zariadenia. Balenie obsahuje všetko potrebné pre nadviazanie komunikácie.

 

Comelit Mini 6741W Videomonitor 4,3″

Videotelefón pre SBC 2vodičové zmiešané audio/video systémy značky Comelit s 4,3″ farebným displejom 16:9. Monitor sa pripája prostredníctvom Wi-Fi a umožňuje volanie na mobil s využitím mobilnej dátovej siete. 6741Monitor umožňuje nastavenie hlasitosti a obrazu, nastavenia vyzváňacích melódií, OSD menu, programovanie DIP, napájanie zo zbernice a nechýba ani funkcia handsfree.

 

 

Comelit Mini 6742W Videomonitor 4,3″

Videomonitor so širokouhlou obrazovkou s uhlopriečkou 4,3″, značky Comelit.  Pre VIP IP audio/video systém, Wi-Fi modul, vstavaný gateway 1456S pre slave pripojenia mobilných zariadení. Širokouhlý farebný displej 16:9, tlačidlo pre ovládanie zámku, 4xprogramovateľné tlačidlo, nastavenie hlasitosti a obrazu, 6742WOSD menu, indikačné LED, vyzváňacie melódie, programovanie cez VIP manager, kontakt prídavného zvonenia od dverí bytu. Bez potreby doplnkového inštalačného rámika.

 

 

 

 

Call Now Button