Menu Zavrieť

Bezkontaktné otváranie vchodových dverí

Otváranie vchodových dverí je ďalšia oblasť v ktorej nájdu uplatnenie prístupové systémy. V dnešnej dobe je už takýto systém otvárania vstupných dverí štandardnou súčasťou takmer každej inštalácie. Niektoré modely domových vrátnikov majú takúto technológiu priamo zabudovanú v zvončekovom table.

Ako otvoríte dvere bez kľúča ?

Otváranie vchodových dverí, najmä, ak nesieme plné nákupné tašky môže byť celkom namáhavé. Novým bezkontaktným systémom otvárania Vám to uľahčíme. Priložením prívesku, kartičky, alebo napríklad aj mobilného telefónu sa deaktivuje zámok dverí. Časový limit odomknutia sa dá podľa vašich požiadaviek nastaviť. V prípade potreby môžete samozrejme použiť klasický kľúč.

Otvárajte dvere ekonomicky

Otváranie dverí pomocou bezkontaktnej čítačky skutočne šetrí aj vašu spoločnú peňaženku. Hlavne tam, kde je veľa nájomníkov sú ročné investície do opráv, či výmeny zámkov naozaj vysoké. Investícia do prístupového systému na otváranie vchodových dverí sa začína už pod hranicou 300 € vrátane kompletnej inštalácie.

pozrite si naše referencie

Biometrické prístupové čítačky

 

V našej ponuke nájdete aj čítačky na odtlačky prstov. Otváranie je v tomto prípade  jednoduché bez kľúča, bez čipu, bez kartičky. Stačí priložiť prst a dvere sa otvoria. Tento systém otvárania má však prísnu legislatívu a inštalácia s biometrickými hodnotami podlieha schváleniu Úradu pre ochranu osobných údajov. Tento systém otvárania doporučujeme skôr do priemyselných objektov.

Ponuka prístupových systémov na otváranie dverí

V našom portfóliu nájdete samostatné prístupové čítačky aj centralizované systémy s riadiacou jednotkou. Samostatné čítačky sú vhodné predovšetkým v objektoch, ktoré majú jeden vstup. Pre ovládanie viacerých vstupov je ekonomicky menej náročná  investícia do centralizovaného systému s podružnými čítačkami.

Ponúkame prístupové systémy značiek  2N, ENTRY a DAHUA TECHNOLOGY.

Radi Vám poradíme, ktoré modely prístupového systému sú pre splnenie vašich požiadaviek vhodné, následne vypracujeme a zašleme cenovú ponuku. Vypíšte prosím jednoduchý dopytový formulár.

Dopyt na bezkontaktné otváranie vchodových dverí

  Druh inštalácie

  Počet dverí / vstupov

  Vaše meno (povinné)

  Mesto, obec (povinné)

  Váš telefón (povinné)

  Váš email (povinné)

  Mám záujem o :

  Vaša správa


   

  Call Now Button